Co ty sobie wyobrażasz? vol.3. Sztuka w podróży: PROJEKT: BUKIET

22.05.2016
Start: 10:00

Małopolska Fundacja Muzeum Sztuki Współczesnej, ul. Dworcowa 4
TARNÓW

Zobacz mapę

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w warsztatach Projekt: bukiet i Projekt: wianuszek oraz warsztaty fotografii, które są częścią projektu Co ty sobie wyobrażasz? vol.3 Sztuka w podróży organizowanego przez Fundację Kultury i Sztuki – „i Kropka" oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie.
Podczas warsztatów uczestnicy będą komponowali bukiety i wianuszki z wiosennych roślin i kwiatów, aranżowali ekspozycje, które będą fotografowane. Grupa młodych adeptów sztuki odbędzie warsztaty i praktyczne ćwiczenia z fotografii artystycznej. W ten sposób wszyscy nabędą umiejętności twórczych z pogranicza nowoczesnego wzornictwa i krajobrazu powiązane z architekturą, ekologią i modelingiem. W efekcie warsztatów powstaną bukiety, wianuszki i fotografie.

Warsztaty poprowadzą: Katarzyna Filipowicz, Katarzyna Rogowska oraz Przemysław Sroka.

Zapisy: kubisztal@bwa.tarnow.pl
Grupa I: Projekt: bukiet (10:00–11:30), grupa II: Projekt: wianuszek (12:00–13:30)

Autorzy warsztatów:
Patrycja Nowak: autorka i kierownik artystyczny projektu Co ty sobie wyobrażasz? vol.3 Sztuka w podróży. Cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży.
Katarzyna Filipowicz, Katarzyna Rogowska: z wykształcenia architektki krajobrazu zafascynowane nowoczesnym wzornictwem, architekturą, z powołania pasjonatki natury i ekologii, na co dzień prowadzące własne firmy związane z aranżacją i projektowaniem przestrzeni zielonych (Green Walls i Stróm Architekci) oraz Projekt BukietLOVE.
Przemysław Sroka: prowadzi warsztaty fotografii. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie i Studium Reklamy w Krakowie. Jako fotoreporter współpracuje z tarnowskimi mediami oraz instytucjami kultury (BWA Tarnów, Tarnowskie Centrum Kultury, Centrum Sztuki Mościce). Autor zdjęć prasowych, reprodukcji katalogowych, fotoreportaży. Fotografia jest jego pasją a ulubionym tematem prac są architektura oraz wydarzenia muzyczne i kulturalne.

 

www.fundacjaikropka.pl
www.facebook.com/fundacjaikropka?fref=ts
www.bwa.tarnow.pl
www.facebook.com/pages/BWA-Galeria-Miejska

Organizator: Fundacja Kultury i Sztuki – „i Kropka"

Partner: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie